Financováno z Fondů EHP 2014-2021

NOMINACE KANDIDÁTŮ NA ODBORNÉ ČLENY HODNOTICÍCH KOMISÍ

Brno nám nabízí možnost nominovat kandidáty na externí odborné členy hodnotících komisí pro jednotlivé vyhlášení dotační programy v oblasti kultury na funkční období 2020-2022. Termín podání je nejpozději do 30.4.2020.

Po diskusi s Vítkem navrhujeme nenominovat kandidáta z vlastních řad (tedy někoho z našich klubů), abychom předešli budoucím trpkostem z možného střetu zájmů. Pokud na to máte jiný názor, dejte vědět. V každém případě by bylo vhodné o sobě dát vědět buď návrhem „nezávislého“ kandidáta, nebo podporou některého z kandidátů. Osobně se přikláním k podpoře Pavla Uretšlégra (Vinyla, festival Beseda u Bigbítu), který je stávajícím členem hodnotící komise, v brněnském klubovém prostředí se orientuje dobře a vždy nás podporuje. Jeho životopis pošlu později.

Protože toto téma patří k tomu nejdůležitějšímu, co můžeme ovlivnit, prosím o Vaše názory.

Díky

Martin Kozumplík

Kabinet múz

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sono Records, s.r.o.
4 let před

Ahoj, klidne pavla podporime, ale myslel jsem, ze obecne to funguje tak, ze clovek nominovany by nemel byt te casti, o ktere zada jeho klub. Neni tedy nic proti nicemu, kdyz by nekdo do sona byl nominovany do klubu, jelikoz tam nezadame a nekdo kdo dostal provozovy grant byl nominovany do projektu. Nebo to tak neni?

Kulturní družstvo Kafara
Kulturní družstvo Kafara
Admin
4 let před

Za Kafaru jsme pro

Předseda BACH
Předseda BACH
4 let před

Kolik nových kandidátů máme navrhnout?
A máme navrhovat kandidáty jen na obor kluby nebo i na obor hudba?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x